TOPlist


Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

 

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.latkylenina.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (dodavatele), kterým je provozovatel internetového obchodu, a kupujícího (odběratele).

 

Kontaktní údaje:

Látky Lenina - Jiří Šváb
Josefa Janury 85
27801 Kralupy nad Vltavou

IČ: 87240271
DIČ: CZ8507030037

Zapsaný v živnostenském rejstříku vedeném MÚ Kladno.

e-mail: prodejlatek@seznam.cz
t
el.: 00420 720 154 056

Facebook: https://www.facebook.com/groups/403095319862167/

 

1. REGISTRACE

Registrace v našem internetovém obchodě www.latkylenina.cz je dobrovolná. Provedete ji vyplněním formuláře osobními daty spolu s první objednávkou.

Registraci je rovněž možno provést kliknutím na záložku "Přihlášení" v záhlaví internetového obchodu.

Samotná registrace Vás k nákupu v našem internetovém obchodě www.latkylenina.cz nijak nezavazuje.

Pokud jste již registrovaným zákazníkem, přihlásíte se v objednávkovém formuláři pomocí Vámi zadaného uživatelského jména a hesla, které jste uvedli při registraci.

 

2. OBJEDNÁVKA

Každá objednávka, kterou potvrdíte stiskem tlačítka "objednat", je závazná v plném rozsahu a stává se závazným návrhem kupní smlouvy. Podmínkou je vyplnění všech předepsaných povinných údajů v objednávkovém formuláři.

Potvrzení objednávky obdržíte obratem na Vámi uvedený e-mail. V případě nejasností v objednávce nás kontaktujte telefonicky nebo formou kontaktního formuláře v záhlaví. Stejně postupujte pokud chcete objednávku stornovat.

Storno objednávky může být provedeno ze strany internetového obchodu www.latkylenina.cz v následujících případech:

a) pokud není možno identifikovat zákazníka,

b) pokud není připsána platba za objednané zboží vč. Vámi zvoleného poštovného do 5 dnů od e-mailového potvrzení objednávky,

c) pokud zákazník stornuje opakovaně z jakéhokoliv důvodu svou objednávku nebo její část, vyhrazujeme si po předchozím upozornění možnost tohoto zákazníka nadále neobsluhovat. 

 

 3. OTEVŘENÁ OBJEDNÁVKA

Umožňujeme našim zákaznicím vést otevřenou objednávku v rámci max. 30-ti dnů. Po tuto dobu bude možné zboží doobjednávat pomocí funkce "doobjednávka", kterou zvolíte v nákupním košíku.

Každou jednotlivou objednávku je nutné hradit do 5ti pracovních dní od jejího vytvoření a to dle pokynů, které obdržíte emailem. Otevřená objednávka se týká pouze objednávek s převodem předem na účet!!! Není možné použít pro objednávky s platbou na dobírku!!!

Jakmile budete chtít objednávku uzavřít před uplynutím 30ti denní lhůty, kontaktujte nás, dořešíme výši poštovného a balíček odešleme.

Otevřenou objednávku vytvoříte způsobem:

Při první objednávce vyberete způsob dopravy "Otevřená objednávka", pro každou další objednávku vyberete způsob dopravy "Doobjednávka".

Výše poštovného bude upravena dle skutečné výše ceny objednaného zboží.

V případě potřeby rádi vyjdeme vstříc každé zákaznici, jen je nutné se předem domluvit. Kontaktujte nás přes email, telefon nebo Facebook.

 

4. PLATEBNÍ A DODACÍ PODMÍNKY

Způsoby platby a doručení:

 

Platbu je možné provést:

a) převodem na účet uvedeném na faktuře (posíláme e-mailem s potvrzením objednávky)

b) dobírkou - ale pouze po předchozí domluvě se zákazníkem, na dobírku odesíláme pouze ověřeným zákazníkům - tento krok jsme nuceni zavést z důvodu opakovaného nevyzvedávání dobírkových balíčků. Dobírka je zpoplatněna 40,- Kč / balíček.

 

Doručení s Českou poštou:

a) objednávky do 400,- Kč vč. DPH - DOPORUČENÁ ZÁSILKA 54,- Kč

b) objednávky nad 401,- Kč vč. DPH - DOPORUČENÝ BALÍK 83,- Kč

                                                          BALÍK DO RUKY 130,- Kč

                                                          BALÍK NA POŠTU 115,- Kč

c) objednávky nad 1200,- vč. DPH - BALÍK DO RUKY 65,- Kč

                                                     BALÍK NA POŠTU 50,- Kč

d) objednávky nad 2500,- vč. DPH - BALÍK DO RUKY - ZDARMA!!

                                                     BALÍK NA POŠTU - ZDARMA!!

 

Doručení se Zásilkovnou:

a) na pobočku v ČR: objednávky do 1199,- Kč vč DPH - 54,- Kč

                               objednávky nad 1200-, Kč vč. DPH - 27,- Kč

                               objednávky nad 2500,- Kč vč. DPH - ZDARMA!!

 

 

b) na pobočku na Slovensko 98,- Kč

c) kurýrem na adresu zákazníka 144,- Kč

 

OSOBNÍ ODBĚR - PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ JE MOŽNÉ OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ V KRALUPECH NAD VLTAVOU.

 

Pro zákazníky ze Slovenska - cena objednávky v EUR a podklady pro platbu v EUR Vám budou zaslány po potvrzení objednávky. Je nutné hradit předem na účet, na dobírku nezasíláme. Zboží bude po uhrazení platby odesláno na Vámi vybranou pobočku slovenské Zásilkovny nebo bude doručeno kurýrem na Vaši adresu.

 

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

 

Dodací lhůta

Při platbě předem na účet odesíláme zboží do sedmi pracovních dní po připsání platby na účet.

Při platbě na dobírku odesíláme zboží do sedmi pracovních dní od potvrzení objednávky e-mailem.

O změnách dodacích lhůt během státních svátků, Vánocích, Velikonocích, Silvestru, případně dovolené Vás budeme včas informovat. V případě, že změna nebude hlášena, budou podmínky dodání stejné, jako výše uvedené.

 

5. REKLAMACE, STORNO OBJEDNÁVKY

V souladu se zákonem č. 367/2000 máte právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od okamžiku převzetí zásilky a zboží vrátit. V tomto případě nás nejprve předem informujte přes kontaktní formulář. Poté zboží odešlete doporučeně, kompletní, v původním stavu a nepoškozené na adresu provozovatele:

Látky Lenina - Jiří Šváb
Josefa Janury 85
278 01 Kralupy nad Vltavou

Cena vč. poštovného (na faktuře uvedená jako celková) Vám bude vrácena nejpozději do 14 dnů od obdržení zásilky zpět, na Váš účet. V souladu se zákonem č. 367/2000 se vrácení poštovného vztahuje pouze na zásilky, které budou vráceny celé, nikoliv na jednotlivě vrácené kusy z těchto zásilek.  

Veškeré údaje o platbě poštovného a číslo účtu prosím pečlivě přiložte k zásilce. Zboží nelze vracet na dobírku, jakékoliv takto vrácené zboží nebudeme přijímat. V souladu se zákonem nelze uplatňovat reklamace na použité zboží po uplynutí 14ti denní lhůty na vrácení zboží. Další ustanovení se řídí platnými zákony ČR v den objednání.

Zákazník může žádat o storno objednávky e-mailem předtím, než je zásilka zaplacena nebo již odeslána. Storno musí být námi potvrzeno.

Barvy látek a galanterie jsou závislé na nastavení Vašeho monitoru, ač se snažíme fotit co možná nejvěrněji, mohou se v reálu lišit. Potřebuje-te li barvu ověřit, kontaktujte nás emailem či kontaktním formulářem. 

 

Storno z naší strany může být provedeno:

a) pokud není možno identifikovat zákazníka,

b) pokud není připsána platba za objednané zboží vč. Vámi zvoleném poštovném do 7 dnů od e-mailového potvrzení objednávky,

c) pokud zákazník stornuje opakovaně z jakéhokoliv důvodu svou objednávku nebo její část, vyhrazujeme si po předchozím upozornění možnost tohoto zákazníka nadále neobsluhovat. 

 

6. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Jako provozovatel internetového obchodu www.latkylenina.cz, se zavazujeme nakládat s veškerými Vašimi osobními údaji v souladu se zákonem na ochranu dat. Vaše osobní údaje budeme chránit v maximální možné míře, nebudou poskytovány třetím osobám ani jiným subjektům a budou použity pouze pro účely vnitřních potřeb a administrativu spojenou s provozem tohoto internetového obchodu.  

7. POUŽÍVÁNÍM NAŠICH FOTOGRAFIÍ BEZ NAŠEHO SVOLENÍ PORUŠUJETE NAŠE AUTORSKÁ PRÁVA. FOTOGRAFIE JSOU CHRÁNĚNY AUTORSKÝM PRÁVEM A BEZ NAŠEHO SOUHLASU JE VÝSLOVNĚ ZAKÁZÁNO JEJICH KOPÍROVÁNÍ A DALŠÍ ŠÍŘENÍ.  

 

aktualizace 4.1.2017